Sveikatos draudimai

Azia Spa Rytų masažo namuose už paslaugas galite atsiskaityti savo turimu sveikatos draudimu. Turintys Compensa, Gjensidige ar Bta sveikatos draudimo sutartis, kuriose yra įtrauktas sveikatos stiprinimo paslaugų paketas, už mūsų teikiamas procedūras gali pilnai ar dalinai (priklauso nuo turimos sveikatos draudimo sutarties) atsiskaityti savo turimu sveikatos draudimu. Norint atsiskaityti sveikatos draudimu, Jums tereikės apie tai iš anksto informuoti rezervacijos metu bei pateikti savo turimo draudimo kortelę prieš atsiskaitymą, ir galėsite mėgautis pasirinktu masažu ar Spa procedūra. 

Atsiskaitydami sveikatos draudimu, galėsite rinktis iš begalės sveikatinimo ir geros savijautos palaikymo procedūrų, tokių kaip viso kūno ir segmentiniai rytietiški bei klasikiniai masažai, masažinės vonios, įvairios detoksikuojančios ir liekninančios programos, kūno įvyniojimai bei šveitimai, rytietiški Spa ritualai, kuriuos jau spėjo pamėgti ir dauguma mūsų ištikimų lankytojų. 

Tegu Jūsų poilsiu ir sveikata pasirūpina Jūsų draudimo bendrovė…

* Turintiems kitų sveikatos draudimų bendrovių sutartis, galime išrašyti sąskaitas – faktūras, kurias pateiksite savo draudimo bendrovei dėl kompensacijos.
** Kai kurie mūsų specialūs pasiūlymai ir akcijos netaikomi turintiems sveikatos draudimus.