Liekninanti Cello gelio procedūra

Pavasarį kiekviena norime pasirūpinti dailiomis savo kūno linijomis, mažesnėmis apimtimis bei stangresne ir lygesne oda. Azia Spa masažo namai turi Jums net kelis ypatingus pasiūlymus, kurie padės pasiekti norimo efekto ir džiaugtis rezultatais jau po kelių kartų!

Liekninanti Spa procedūra su Cello geliu

Tai viena iš efektyviausių ir populiariausių priemonių kovoje su celiulitu, tuo pačiu padedanti koreguoti kūno apimtis, valanti organizmą, šalinanti toksinus, naikinanti strijas, atstatanti odos elastingumą ir stangrumą, subalansuojanti medžiagų apykaitą bei efektyviai mažinanti kūno svorį. Procedūros metu naudojamas aktyvusis Cello gelis įmasažuojamas į problemines šlaunų, sėdmenų, pilvo apačios, talijos, viršutinės rankų dalies sritis bei apvyniojamas plėvele. Gelio stiprumas parenkamas pagal kliento odos būklę ir norimą efektą – nuo vidutinio stiprumo drenuojančios, detoksikuojančios procedūros iki stiprios atstatančios odos elastingumą ir stangrumą procedūros  bei ypač stipraus poveikio akivaizdžiai kūno apimtis bei celiulitą mažinančios procedūros. Cello gelio veikliosios medžiagos – natūralūs cinamono, kipariso, gvazdikėlių, eukalipto, pipirmėtės, kadagio uogų, apelsino, citrinų, rozmarino eteriniai aliejai ir nikotino rūgštis, kurie ne tik efektyviai sprendžia celiulito ir kūno apimčių mažinimo problemas, bet ir maloniai atgaivina, nuramina, suteikia atpalaiduojantį efektą, veikia kaip natūropatinė ir aromatinė priemonė. Gelio veikimas apima kelis etapus – nuo šalčio – karčio pojūčio, prakaitavimo, limfodrenažo iki galutinio relaksacijos etapo, kurio metu vaišiname specialia detoksikuojančia arbata.

Derinant šią procedūrą su švelnesniu limfodrenažiniu ar stipresniu liekninančiu masažu, jos poveikis dar labiau sustiprėja, na, o norint pasiekti maksimalaus rezultato – rekomenduojamas 5-10 procedūrų kursas.

Procedūros trukmė be masažo: 45 min. Kaina: 30 Eur. 35 Eur.  5 kartai: 135 Eur. 175 Eur. 10 kartų: 250 Eur. 350 Eur.
Procedūros trukmė su masažu: 1,5 val. Kaina: 65 Eur. 75 Eur. 5 kartai: 300 Eur. 375 Eur. 10 kartų: 550 Eur. 750 Eur.