Thalion Spa procedūra “Tobulas liemuo”

Atsižvelgdama į dabartinius žmonių poreikius ir tikslą pasiekti itin greitą rezultatą, Thalion Spa prancūzų kosmetika sukūrė dar vieną išskirtinę inovatyvią staigaus efekto Spą procedūrą Tobulas liemuo, skirtą sumažinti liemens apimtis, išlaikyti dailias kūno linijas talijos srityje, stangrią bei švytinčią odą bei lengvumo ir lankstumo pojūtį. Tai yra specifinė detoksikuojanti ir liekninanti bei kūno formas modeliuojanti procedūra, skirta visiems, kurie nori plokščio ir stangraus pilvuko bei grakščios ir lieknos talijos. 

Kaip ji veikia? Dėka procedūros metu naudojomų specifinių produktų, tokių kaip taliją formuojančio gelio, kurio sudėtyje yra išskirtinis užpatentuotas rudojo dumblio ingredientas Algoslim, taip pat jūrinio magnio aliejaus, kuris kompensuoja magnio trūkumą organizme, mineralizuojančio jūros druskos šveitiklio bei Guerandos jūrinio purvo įvyniojimo, kuris absorbuoja toksinus ir detoksikuoja organizmą, yra sumažinamas riebalinių audinių kiekis pilvo ir juosmens srityse bei suteikiamas tonusas pilvo srities audiniams, stangrinama ir tonizuojama oda. Procedūra susideda iš kelių etapų: jūrinio magnio aliejaus aplikacijos, antistresinio ir detoksikuojančio kvėpavimo, mineralizuojančio jūros druskos šveitimo liemens apimčiai, detoksikuojančio Guerandos molio įvyniojimo liemens apimčiai, modeliuojančio ir liemens apimtis koreguojančio masažo. Paprastai rekomenduojamas 4-5 savaičių kursas, procedūrą kartojant 2-3 kartus per savaitę ir derinant jas su tinkama mityba, reguliaria mankšta bei maisto papildais.     

Spa procedūra “Tobulas liemuo”  
Mineralizuojantis liemens apimties šveitimas
Liemens apimtis mažinanti Gerandos purvo kaukė
Liemens apimtis modeliuojantis masažas
Trukmė: 45 min. Kaina: 38 Eur. 45 Eur.

Produktai naudojimui namuose, rekomenduojami prie šių procedūrų kurso (įsigijus šių procedūrų abonementą, jiems taikome 20 % nuolaidą):

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/talija-formuojantis-gelis/ 

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/turbo-skulptorius-liekninantis-ir-stangrinantis-gelis/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/jurinio-magnio-aliejus/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/sveitiklis-su-juros-druska/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/plokscias-pilvas/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/drenuojanti-zoleliu-arbata/