Šventinis pasiūlymas Jūsų įmonei

Artėjant didžiausioms metų šventėms, leiskite mums pabūti Jūsų Kalėdų seneliais ir pasirūpinti Jūsų įmonės kalėdinėmis dovanomis Jūsų kolegoms ar darbuotojams! Dabar turime Jums išskirtinį šventinį pasiūlymą dovanų kuponams. Dovanokite dar daugiau, dar nuoširdžiau ir dar paprasčiau!

Išskirtinis AZIA SPA Rytų masažo namų pasiūlymas Jūsų įmonei:

  • Įsigijus 10 vnt. dovanų kuponų – dovanojame Jums 1 masažą / Spa procedūrą*
  • Įsigijus 20 vnt. dovanų kuponų – dovanojame Jums 3 masažus /Spa procedūras*
  • Įsigijus 50 vnt. dovanų kuponų – dovanojame Jums 10 masažų / Spa procedūrų*

 * Dovanos vertė atitinka įsigytų dovanų kuponų vertę. Jei įsigyti dovanų kuponai – skirtingų verčių, tuomet dovanos vertė atitinka vidutinę visų kuponų vertę. Dovanas galėsite pasirinkti iš visų tos pačios vertės masažų ar Spa procedūrų.

Visus dovanų kuponus Jums šventiškai supakuosime ir juos galėsite atsiimti bet kuriame iš mūsų salonų ar nemokamai juos pristatysime Jūsų nurodytu adresu ar pageidaujamu paštomatu. Dovanų kuponus taip pat galime paruošti ir elektroniniu formatu. Išrašome sąskaitas faktūras ir perdavimo aktus.

Dėl dovanų kuponų užsakymo kreipkitės į administracija@aziaspa.lt. Taip pat susisiekite su mumis, jei norite įsigyti didesnį nei 50 vnt. dovanų kuponų kiekį – pritaikysime Jums dar geresnį individualų pasiūlymą!   

Šis pasiūlymas galioja nuo 2023 11 13 iki 2023 12 31d.

AZIA SPA RYTŲ MASAŽO NAMAI
Odminių g.3, Vilnius  +370 52 53 13 13  spa@aziaspa.lt

Šv. Mikalojaus g.5, Vilnius  +370 52 44 46 46  info@aziaspa.lt
Tiltų g.6, Klaipėda  +370 667 44 600  klaipeda@aziaspa.lt