Specialus pasiūlymas pėdų procedūroms

Sakoma, kad pėdos – tai mūsų organizmo veidrodis, atspindintis kiekvieno organo veiklą bei jo sutrikimus. Todėl pėdų masažas – tai geriausia profilaktika, ne tik teigiamai veikianti visas organizmo sritis, mažinanti negalavimus, skausmus, bet ir itin efektyviai atpalaiduojantis bei nuimantis stresą bei įtampas. 

Refleksologinio pėdų masažo metu stipriais ir tiksliais paspaudimais masažuojant pėdose esančius refleksologinius taškus, suskirstytus pagal energijos tėkmės zonas mūsų organizme, ne tik atpalaiduojamos ir atgaivinamos pavargusios kojos, bet ir pagerinama kraujotaka, sumažinama įtampa bei stresas, nuraminami įvairūs skausmai. Reguliariai atliekamas jis padeda išlaikyti pėdų lankstumą bei gerą savijautą!

Tajų ritualas kojoms – tai ypač populiari procedūra Rytų Azijos šalyse. Atliekamas pagal senąsias rytiečių tradicijas, jis prasideda pėdų nuplovimu aromatingame citrusinių vaisių dubenyje, vėliau seka pėdų nušveitimas natūraliu druskos šveitikliu, atpalaiduojantis pėdų ir blauzdų masažas ir gaivinanti kojų kaukė.

Palepink save refleksologiniu pėdų masažu ar tajų ritualų kojoms visą rugsėjį tik už 28 eur. 35 Eur! 

Subalansuota ne tik pavargusiam keliautojui, bet ir aktyviam poilsiautojui!