Thalion Spa procedūra “Jūros perlai”

Liekninanti Thalion procedūra “Jūros perlai” – tai inovatyvi, išskirtinė staigaus efekto Spa procedūra, skirta amžinai skubančioms, neturinčioms daug laiko, tačiau norinčiomis išlaikyti dailias kūno formas ir stangrią bei glotnią odą moterims. Tai viskas viename – kūno šveitimas, masažas ir kaukė, atliekama su mažyčiais turkio spalvos jūros perlais, kurių sudėtyje – kofeinas, polisacharidai, mentolis bei išskirtinis užpatentuotas aktyviųjų medžiagų kompleksas su rudaisiais dumbliais. Ši procedūra nušveičia, išvalo odą, paruošia ją tolimesnėms procedūroms, veikia kaip skysčius drenuojanti ir detoksikuojanti kaukė, o aktyvaus, gilaus anticeliulitinio masažo metu išskaido ir sumažina riebalų sankaupas, suaktyvina kraujotaką ir medžiagų apykaitą, stimuliuoja poodinį sluoksnį, neleidžia formuotis celiulitui bei akivaizdžiai lieknina ir mažina Jūsų kūno apimtis. Procedūra užbaigiama Celiulito kontrolės kremo su jūrine AHA rūgštimi, Algoslim kompleksu bei kofeinu įmasažavimu į problemines kūno sritis.

Šios procedūros metu nereikia eiti į dušą, o efektas matomas akimirksniu – jau po vienos procedūros Jūsų kūno apimtys sumažės net keliais centimetrais! Vėl džiaugsitės dailiomis savo kūno formomis!

Rekomenduojamas šių procedūrų kursas*:
Procedūros trukmė: 45 min. Kaina: 45 Eur. 

5 kartai –  200 Eur. 225 Eur. 10 kartų – 350 Eur. 450 Eur.

Produktai naudojimui namuose, tinkantys prie šios procedūros (įsigijusiems šių procedūrų abonementą, taikome jiems 20 % nuolaidą):

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/celiulito-kontrole/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/turbo-skulptorius-liekninantis-ir-stangrinantis-gelis/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/liekninantis-kuno-kremas-2/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/juros-dumbliu-ekstraktas/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/lieknejimas-1-2-3/

https://aziaspa.lt/shop/product_cat/liekninamoji-zoleliu-arbata/