Shopping cart
Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius | +370 52 44 46 46
Odminių g. 3, Vilnius | +370 52 53 13 13
Literatų g. 8, Vilnius | +370 630 30 999
Tiltų g. 6, Klaipėda | +370 667 44 600

Special offers

 • Tropinių vaisių palaima ir Rytų jūros gaiva

  Tropinių vaisių palaima ir Rytų jūros gaiva

  Azia Spa Rytų masažo namai sukūrė Jums dvi naujas rytietiškas Spa programas, pritaikytas karštai bei saulėtai tropikų vasarai – “Tropinių vaisių palaima” ir “Rytų jūros gaiva”. Jos sudarytos iš balietiškų kokoso riešuto, mango, jūros mėtos kūno šveitimų, gėlių žiedų kūno kaukės, gaivinančios jūros druskų bei citrusų vonios bei atpalaiduojančio kokosų aromato ar regeneruojančio, dvelkiančio mėtomis, viso kūno masažo. Jūsų kūno ir sielos atgaivai… bei vasaros nubučiuotai odai! 

  More
 • Jūros mineralų terapijos kūnui

  Jūros mineralų terapijos kūnui

  Azia Spa masažo namai sukūrė Jums keturias išskirtines jūros mineralų terapijas, sudarytas iš itin efektyviai Jūsų organizmą detoksikuojančių, mineralizuojančių, balansuojančių, energizuojančių ir modeliuojančių procedūrų, atliekamų su profesionalia jūriniais mikroelementais bei įvairiais mineralais praturtinta Thalion kosmetika. Puikiai Jūsų savijautai, sveikam organizmui bei jaunatviškai švytinčiai odai!

  More
 • Naujos Thalion veido procedūros

  Naujos Thalion veido procedūros

  Azia Spa masažo namai pristato Jums naujas drėkinančias, maitinančias, regeneruojančias, stangrinančias ir detoksikuojančias procedūras veidui, atliekamas su išskirtine inovatyvia jūriniais mineralais bei mikroelementais praturtinta prancūziška Thalion kosmetika. Jaunatviškai švytinčiai veido odai…Visapusei jos priežiūrai… Gerai Jūsų savijautai…

  More
 • Liekninanti Thalion procedūra “Jūros perlai”

  Liekninanti Thalion procedūra “Jūros perlai”

  Liekninanti Thalion procedūra “Jūros perlai” – tai inovatyvi, išskirtinė staigaus efekto Spa procedūra, skirta amžinai skubančioms, neturinčioms daug laiko, tačiau norinčiomis išlaikyti dailias kūno formas ir stangrią bei glotnią odą moterims. Jos sudėtyje – viskas viename – kūno šveitimas, masažas ir kaukė, atliekama su mažyčiais turkio spalvos jūros perlais. Dailioms Jūsų kūno linijoms!

  More
 • Bali Spa Nature kosmetikos naujienos

  Bali Spa Nature kosmetikos naujienos

  Į Azia Spa Rytų masažo namus atkeliavo ilgai lauktos Bali Spa Nature kosmetikos naujienos iš Balio salos! Tai natūralūs, rankų darbo, išskirtinio dizaino kosmetikos produktai, kurių sudėtyje – įvairūs tolimosios Balio salos gamtoje randami ingredientai. Juos jau galite įsigyti mūsų salonuose ar internetinėje parduotuvėje. Tegu Jūsų grožiu rūpinasi pati gamta!

  More
 • Sveikatos draudimai

  Sveikatos draudimai

  Už mūsų teikiamas paslaugas atsiskaitykite sveikatos draudimu! Turintys Compensa, Gjensidige ar Bta sveikatos draudimus, už mūsų procedūras galite pilnai ar dalinai atsiskaityti savo turimu sveikatos draudimu. Tegu Jūsų poilsiu ir sveikata pasirūpina Jūsų draudimo bendrovė…

  More