Prekių krepšelis
Šv. Mikalojaus g. 5, Vilnius | +370 52 44 46 46
Odminių g. 3, Vilnius | +370 52 53 13 13

Specialūs pasiūlymai

 • Tailandietiškų žolelių terapija

  Tailandietiškų žolelių terapija

  Šaltu ir darganotu oru nėra nieko maloniau kaip pasimėgauti šilta, kvapnia, rytietiška Spa procedūra – imbieriniu viso kūno šveitimu ir nugaros masažu su karštais tailandietiškų žolelių kompresais. Pasimėgaukite Tailando magijos ritualu kūnui dabar ypatinga kaina – tik 35 Eur. 52 Eur. !

  Plačiau
 • Specialus pasiūlymas darbo dienomis

  Specialus pasiūlymas darbo dienomis

  Apsilankykite pas mus darbo dienomis nuo 11.00 iki 16.00 val. ir išbandykite mūsų siūlomus rytietiškus viso kūno masažus su 30 % nuolaida! Nuo šiol turėsite dar geresnį pasiteisinimą, kur dingstate pietų pertraukos metu…

  Plačiau
 • Liekninamoji Spa terapija moterims

  Liekninamoji Spa terapija moterims

  Ši express liekninamoji Spa procedūra – veiklioms, amžinai skubančioms, tačiau trokštančioms išlikti žaviomis ir dailiomis moterims. Jos metu naudojami jūros dumbliai valo, dezinfekuoja, praturtina odą mineralais, detoksikuoja ir svarbiausia – padeda atsikratyti celiulito bei mažina Jūsų kūno apimtis. Dabar – tik 35 Eur. / 1 val. 50 Eur.

  Plačiau
 • Bali Spa kosmetikai – 30 % nuolaida!

  Bali Spa kosmetikai – 30 % nuolaida!

  Rytuose moterims nereikia toli ieškoti priemonių, norint palepinti, atgaivinti ar pamaitinti savo odą. Palepinkite savo kūno odą ir Jūs natūraliais balietiškais Spa produktais. Visai Bali Spa Nature kosmetikai dabar taikoma 30 % nuolaida!

  Plačiau
 • Specialios procedūros „nėštukėms“

  Specialios procedūros „nėštukėms“

  Mes žinome, koks svarbus šis periodas yra Jums ir Jūsų vaikeliui, ir norime padėti jį praleisti kuo maloniau ir patogiau, tam, kad Jūs ir Jūsų būsimas vaikelis jaustumėtės pailsėję, laimingi ir atsipalaidavę…

  Plačiau