Tailandietiškų žolelių terapija

 

Šaltą ir darganotą rudenį nėra nieko maloniau kaip pasimėgauti malonia Spa procedūra – viso kūno šveitimu bei šiltu, kvapniu, atpalaiduojančiu masažu su karštais tailandietiškų žolelių kompresais.

Tailandietiškas imbieras jau šimtmečiais tajų naudojamas ne tik tradicinėje virtuvėje, bet ir kaip priemonė raumenų skausmams, įtampoms pašalinti, sušildyti audinius. Jis suteikia malonios šilumos efektą visam kūnui ir atpalaiduoja įsitempusius raumenis. Puikiai tinka po įtemptos fizinės veiklos ar sporto.

Garuose įkaitinti žolelių ryšulėliai, sudaryti iš daugiau nei 20 natūralių ingredientų, tokių kaip citrinžolė, imbieras, pipirmėtė, bergamotė, kamparas, eukaliptas, tamarindas ir kt., masažo metu skleidžia nepakartojamą aromatą, giluminio šildymo dėka įkaitina visą kūną bei giliai atpalaiduoja visas susikaupusias įtampas. Naudojami masažo metu šie natūralūs žolelių kompresai, skleisdami itin malonų aromatą, atpalaiduoja nervų sistemą, nuima įtampas, pagerina Jūsų vidinę savijautą. Tuo pačiu veikdami per odą malonios šilumos dėka jie suaktyvina kraujotaką, nuramina sąnarių ir raumenų skausmus.

Ši procedūra ypač efektyvi žmonėms, jaučiantiems nuolatinį šaltį, nuovargį bei stresą, raumenų įtampas bei sutrikusią kraujo apytaką, taip pat tiems, kuriuos kamuoja nemiga, depresija bei nerimas.   Ji padeda subalansuoti vidinę kūno pusiausvyrą ir pagerina Jūsų dvasinę būseną.

Siūlome Jums pasimėgauti šia kvapnia tailandietiška procedūra su imbieriniu šveitimu ir šiltais žolelių kompresais: 

Tajų magijos ritualas 
Šildantis ir stimuliuojantis imbiero šveitimas
Tajų nugaros masažas su karštais žolelių ryšulėliais
Trukmė: 1 val. Kaina: 35 Eur. 52 Eur.